Szkolenia i konferencje

Poznaj ofertę edukacyjną Domu Maklerskiego BZ WBK i korzystaj z dostępnych szkoleń internetowych i stacjonarnych. Zawsze warto wiedzieć więcej!

 

Analiza Techniczna – szkolenie praktyczne

Nasz analityk Paweł Danielewicz będzie jednym z prelegentów unikatowego szkolenia z zakresu analizy technicznej – „Analiza techniczna w praktyce, czyli zbuduj własną strategię inwestycyjną”.
Szkolenie będzie mieć charakter praktyczny, a uczestnicy będą mogli zobaczyć jak budować strategie inwestycyjne przy wykorzystaniu technik analitycznych, m.in. poznają praktyczne zastosowanie technik Fibonacciego. Dowiedzą się także jak interpretować wskaźniki i formacje świecowe, jak wyznaczyć momenty kupna i sprzedaży akcji oraz płynnych instrumentów finansowych (waluty, kontrakty futures), jak realizować zysk i ciąć straty.

Szkolenie, organizowane przez „Parkiet”, odbędzie się 10 marca br. w Warszawie, a szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny są już dostępne. Serdecznie zapraszamy!

Czat z analitykiem

Zapraszamy do uczestnictwa w cieszących się bardzo dużą popularnością czatach analitycznych DM BZ WBK. Podczas czatów inwestorzy mają możliwość zadania pytań bezpośrednio naszym analitykom. Tematyka czatów obejmuje zarówno analizę techniczną, jak i fundamentalną.

Zainwestuj w siebie latem

Lato to świetna pora na inwestycje. Zwłaszcza inwestycje w siebie, swoją wiedzę. Dzięki Letniej Szkole Giełdowej online wiedza w dziedzinie inwestycji jest wyjątkowo łatwo dostępna.

Letnia Szkoła Giełdowa to wspólny projekt edukacyjny Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Fundacji GPW. Szkoła obejmuje webinary skierowane do wszystkich osób zainteresowanych giełdą. Celem szkoleń jest przybliżenie kluczowych zagadnień związanych z inwestowaniem oraz przedstawienie praktycznych aspektów funkcjonowania rynku kapitałowego. Każdy z webinarów dotyczy innego zagadnienia i poprowadzone zostanie przez wieloletnich praktyków.

30 sierpnia nasi eksperci – Paweł Danielewicz i Michał Parafiński pokażą „Kontrakty terminowe od kuchni”. Specjaliści DM BZ WBK opowiedzą o budowie i rodzajach kontraktów terminowych oraz instrumentach bazowych, a także przybliżą zagadnienie dźwigni finansowej oraz depozytów zabezpieczających i bieżących rozrachunków rynkowych. Pokażą także przykłady prostych inwestycji i zastosowania kontraktów terminowych. Zapraszamy do udziału!

Webinary odbywają się o godz. 14.00 w każdą środę do 6 września, a udział w nich jest bezpłatny.

Weź udział w wybranym szkoleniu lub przejrzyj zapis poprzednich.

ABC Inwestowania w opcje giełdowe

Dom Maklerski BZ WBK oraz Fundacja GPW zapraszają na bezpłatne szkolenie „ABC Inwestowania w opcje giełdowe”. Szkolenie odbędzie się 23 maja 2017 r. w Sali Notowań GPW przy ul. Książęcej 4 (poziom 2). Początek szkolenia przewidziany jest na godz. 16:30.

Jednym z prowadzących będzie Michał Parafiński – menedżer ds. derywatów DM BZ WBK, od wielu lat zawodowo związany z rynkiem kapitałowym, specjalizujący się w zakresie instrumentów pochodnych.

Sprawdź program i zapisz się na szkolenie 
 

Dzień Inwestora

19 października 2016 r. w budynku GPW odbędzie się Dzień Inwestora – konferencja dla inwestorów indywidualnych, organizowana przez spółkę Pfleiderer Group S.A., w której udział wezmą również analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK.
Celem spotkania jest przybliżenie działalności Pfleiderer Group S.A. na europejskich rynkach oraz specyfiki sektora przemysłu drzewnego. W trakcie konferencji inwestorzy będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z Zarządem spółki oraz ekspertami rynku kapitałowego. Organizatorzy przewidzieli też liczne niespodzianki dla uczestników.

Jak inwestować w opcje na GPW

Opcje giełdowe są przeznaczone przede wszystkim dla doświadczonych inwestorów, którzy chcą zarabiać zarówno na wzrostach, jak i na spadkach kursów. Wszystkich zainteresowanych specyfiką tego instrumentu, jak również tych, którzy rozważają rozpoczęcie inwestowania w opcje giełdowe zapraszamy na szkolenie „Opcje giełdowe dla początkujących”, które odbędzie się 28 kwietnia 2016 r. o godz. 17.00 w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Podczas spotkania swoją wiedzą podzieli się m.in. ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK, Michał Parafiński, od lat związany z rynkiem instrumentów pochodnych. Wśród zagadnień znajdą się modele wyceny opcji, czynniki wpływające na ich cenę, a także przykłady strategii opcyjnych. Przedsięwzięcie realizowane jest wspólnie z Fundacją GPW w ramach projektu Szkoły Giełdowej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Młodzi inwestują świadomie

Gra Giełdowa to projekt organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Inwestor z Łodzi, którego celem jest zachęcenie młodych ludzi do świadomego inwestowania. Głównym zadaniem uczestników będzie właśnie wirtualna gra na GPW, jednak poprzedzona szeregiem stacjonarnych i internetowych wykładów. W Domu Maklerskim BZ WBK zawsze chętnie wspieramy popularyzację wiedzy o rynku kapitałowym, dlatego w tegorocznej, 10. już edycji Gry Giełdowej, swoją popartą doświadczeniem wiedzą podzieli się analityk DM BZ WBK Tomasz Kania. W trakcie 1,5 h szkolenia webinarowego pt. „Jak osiągnąć sukces a przynajmniej przetrwać na giełdzie?" skupi się przede wszystkim na analizie fundamentalnej.

Zwycięzcy wirtualnej rozgrywki będą także mogli w przyszłości pogłębiać swoją wiedzę, gdyż wśród nagród znalazły się przekazane przez DM BZ WBK książki o tematyce inwestycyjnej.

Międzynarodowy konkurs dla młodych analityków ze wsparciem DM BZ WBK

CFA Institute Research Challenge to prestiżowy, międzynarodowy konkurs studencki w zakresie finansów organizowany przez jedną z największych organizacji zawodowych - CFA Institute. Od 2009 roku lokalnym gospodarzem jest stowarzyszenie CFA Society Poland. W DM BZ WBK zdajemy sobie sprawę jak ważne jest wsparcie analityczne dla inwestorów, a wszelkie inicjatywy, które zachęcają do zgłębiania tej dziedziny są dla nas bardzo cenne. Dlatego w tegorocznej edycji konkursu dołączyliśmy do grona partnerów.

Konkurs CFA Institute Research Challenge polega na sporządzeniu raportu analitycznego na temat wybranej spółki publicznej, jego prezentacji oraz obronie przed jury, w skład którego wchodzą osoby zatrudnione przez instytucje rynku finansowego. Organizatorzy liczą przede wszystkim na udział utalentowanych młodych osób, które chcą zgłębiać tajniki analizy finansowej. Najlepszy zespół z Polski zmierzy się w kwietniu przyszłego roku z finalistami konkursów lokalnych z 58 krajów świata.

Zainwestuj w siebie w wakacje

Wakacje to czas odpoczynku. Z drugiej strony wiele osób właśnie na lato odkłada realizację planów i naukę. Z myślą o nich powstała Letnia Szkoła Giełdowa on line - projekt stworzony przez Giełdę Papierów Wartościowych i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych przy współpracy m.in. z Domem Maklerskim BZ WBK. To doskonałe rozwiązanie dla osób mających niewiele czasu wolnego, które w ciągu roku nie mogą sobie pozwolić na udział w wielogodzinnych szkoleniach czy warsztatach stacjonarnych. Gdziekolwiek będziesz - wystarczy dostęp do Internetu i ok. 45 min wolnego czasu.

Doświadczeni prelegenci poruszą podstawowe i niezbędne do inwestowania zagadnienia, m.in. dotyczące poszczególnych instrumentów notowanych na warszawskiej giełdzie. Pierwsza rzecz, którą każdy świadomy inwestor powinien zrobić, to budowa portfela papierów wartościowych. O zasadach konstruowania portfela, zależnościach między ryzykiem a zyskiem i pomocy, na jaką można liczyć od specjalistów, opowie ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK Kacper Kędzior. Webinar odbędzie się 29 lipca br. o godz. 12.00. Wśród instrumentów notowanych na GPW, największą popularnością inwestorów indywidualnych cieszą się akcje oraz obligacje. Dzięki Letniej Szkole Giełdowej będzie można dowiedzieć się czym są i jak w nie inwestować. Nie każdy inwestor wie jednak, że możliwości lokowania kapitału na giełdzie jest zdecydowanie więcej. Dlatego 9 września br. ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK Michał Parafiński przybliży zagadnienia związane z rynkiem kontraktów terminowych na WIG20. Od tej pory pojęcia "long", "short" czy "wygasanie" nie będą już żadną tajemnicą! Zapraszamy do udziału w webinarium, które rozpocznie się o godz. 12.00.

Udział we wszystkich 14. webinariach jest bezpłatny, a dodatkowo całość będzie nagrywana i udostępniona do odsłuchania po zakończeniu każdego webinarium. Spotkania odbywać się będą w każdą środę od 1 lipca do 30 września 2015 roku.

 

Jak Twoim zdaniem powinna wyglądać komunikacja spółek z inwestorami?

Akcjonariat Obywatelski to projekt Ministerstwa Skarbu Państwa, który ma zachęcić Polaków do aktywnego inwestowania na giełdzie. Poza szeregiem szkoleń i działań edukacyjnych dotyczących tego jak poruszać się po rynku kapitałowym MSP liczy także na opinie samych inwestorów. Dlatego po raz drugi organizowane jest Ogólnopolskie Badanie Relacji Inwestorskich, którego celem jest sformułowanie potrzeb inwestorów indywidualnych dotyczących standardów i sposobów komunikacji ze spółkami giełdowymi. Nie musisz być inwestorem, żeby wziąć udział w ankiecie - wystarczy, że interesujesz się rynkiem kapitałowym! Udział w badaniu, które potrwa do 15 czerwca br., jest dobrowolny i anonimowy.

 

Dom Maklerski BZ WBK po raz kolejny na WallStreet!

Ponad 100 spółek, niemal 1000 uczestników i wyjątkowa atmosfera. Największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce, czyli konferencja WallStreet, ponownie odbędzie się w Karpaczu, w dniach 29-31.05.2015 r. Wśród wielu znakomitych ekspertów wystąpi Marcin Działek – analityk DM BZ WBK i doradca inwestycyjny, znawca rynku Forex, który spróbuje odpowiedzieć na pytanie czy teoria fal Elliotta to sposób na zarabianie kilkuset procent rocznie czy droga do bankructwa. Stale się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania inwestorów, dlatego obecność na 19. edycji konferencji WallStreet będzie również doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszą aktualną ofertą Domu Maklerskiego BZ WBK. Podczas konferencji zaprosimy inwestorów do udziału w konkursie „Bądź mobilny z DM BZ WBK”, dotyczącym naszych serwisów do inwestycji internetowych i mobilnych. Do wygrania atrakcyjne nagrody! Przyjdź na nasze stoisko, dowiedz się więcej i weź udział w konkursie. Szczegóły także w

 

Metody Fibonacciego w inwestycjach – praktyczne szkolenie

Zapraszamy na szkolenie (w Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu), podczas którego zaprezentowana zostanie metodologia wyznaczania kluczowych stref cenowych Fibonacciego. Szkolenie, w przystępny i praktyczny sposób, zostanie poprowadzone przez naszego analityka Pawła Danielewicza – autora książki „Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie”. Na przykładzie kontraktów i spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 zademonstrowane zostanie, krok po kroku, stosowanie metod Fibonacciego.

 

Korzystaj ze szkoleń online i inwestuj na rynku Forex

Poszerz swoją wiedzę w zakresie rynku Forex podczas szkoleń prowadzonych przez ekspertów DM BZ WBK. Dostępne są dla każdego klienta DM BZ WBK, a udział w nich jest prosty i wygodny.

Giełda to nie tylko akcje

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, nie tylko wprowadzamy nowości do naszej oferty, ale staramy się też, aby każdy inwestor wiedział jak z nich korzystać. Od 6 maja br. umożliwiamy klientom zawieranie transakcji intraday na kontrakty na WIG20, czyli realizowanie inwestycji na krótkim dystansie przy niższych kosztach. Inwestycje w kontrakty nie należą do łatwych, dlatego nieustannie edukujemy inwestorów w zakresie rynku terminowego. Przykładowo teraz - podczas konferencji “ DERIVATIVES, technicznie o pochodnych” organizowanej 19 maja br. w Sali Notowań GPW, jednym z prelegentów będzie Paweł Danielewicz, analityk techniczny BZ WBK, który opowie jak wykorzystać metody Fibonacciego podczas inwestowania w kontrakty terminowe notowane na GPW. Paweł Danielewicz jest autorem książki „Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie”.

 

Szkolenia internetowe dot. rynku derywatów

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniach internetowych dot. rynku derywatów. Spotkania te będą poświęcone zagadnieniom związanym z rynkiem terminowym i inwestycjami w instrumenty pochodne. Będzie to również wspaniała okazja do zadania nurtujących pytań, wymiany poglądów oraz zwrócenia naszej uwagi na ważne kwestie.

 

Akcjonariat Obywatelski z Domem Maklerskim BZ WBK

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji spotkań edukacyjnych „Inwestuj świadomie” w ramach giełdowego programu Akcjonariat Obywatelski. Tradycyjnie już organizatorem tego programu jest Ministerstwo Skarbu Państwa wspólnie z kluczowymi dla rynku kapitałowego instytucjami, a Dom Maklerski BZ WBK pełni rolę partnera i organizuje trzy stacjonarne otwarte szkolenia o inwestowaniu na rynku kapitałowym.

 

Giełda jest kobietą

Ministerstwo Skarbu Państwa wraz z ENERGA SA rozpoczyna nowy projekt, realizowany w ramach Akcjonariatu Obywatelskiego, skierowany do kobiet, pod hasłem „Giełda jest kobietą”. Ideą przedsięwzięcia jest zwiększenie wiedzy w zakresie inwestowania na giełdzie oraz podniesienie wiary w swoje możliwości wśród przedsiębiorczych Polek. W tym celu zaplanowano szkolenia w 4 miastach Polski (w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku) z udziałem specjalistek w dziedzinie rynku kapitałowego. Podczas spotkań o charakterze szkoleniowo-warsztatowym z elementami wykładu motywacyjnego, uczestniczki projektu będą miały możliwość zdobycia wiedzy na temat rynku kapitałowego oraz poszerzenia wiadomości o możliwościach rozwoju firmy i lokowania oszczędności poprzez inwestycje na giełdzie.

 

Konferencja WallStreet 18 (Karpacz)

Dom Maklerski BZ WBK został Partnerem Głównym Konferencji WallStreet organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się w dniach 6-8 czerwca w Karpaczu.

Konferencja WallStreet to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Polsce, które zakorzeniło się już w kalendarzu imprez giełdowych. Organizatorzy zaplanowali udział licznego grona cenionych praktyków i teoretyków rynku kapitałowego, przedstawicieli instytucji finansowych oraz środowiska inwestorskiego. SII szacuje, że w konferencji udział weźmie około 1000 uczestników, ponad 100 spółek giełdowych. Odbędzie się na niej ponad 20 wykładów oraz 3 panele dyskusyjne na temat bieżącej sytuacji giełdowej.

 

Kontrakty terminowe z perspektywy inwestora giełdowego

Za nami szkolenia poprowadzone przez ekspertów GPW oraz DM BZ WBK, które odbyły się 3 kwietnia 2014r. w Katowicach oraz 7 kwietnia 2014r. w Krakowie. Dziękujemy za aktywny udział!

 

Program spotkań prezentowął się następująco:

17.30-18.30 ABC kontraktów terminowych - Sebastian Siewiera, GPW

18.30-18.50 Przerwa kawowa

18.50-20.00 Strategie gry na futures przy wykorzystaniu zleceń zaawansowanych - Robert Raszczyk, DM BZ WBK

Akcjonariat Obywatelski z DM BZ WBK

Spotkania odbywające się w ramach programu Akcjonariat Obywatelski już za nami.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!

Konferencja Profesjonalny Inwestor

Dom Maklerski BZ WBK został Partnerem Głównym Konferencji Profesjonalny Inwestor organizowanej przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 listopada we Władysławowie.

Kontrakty terminowe & opcje (Webinar)

Zapraszamy do udziału w nowym cyklu szkoleń internetowych poświęconych instrumentom pochodnym notowanym na GPW i nie tylko.

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów (X edycja)

X edycja Ogólnopolskiego Badania Inwestorów, organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, już za nami!

Celem badania jest stworzenie profilu inwestorów indywidualnych w Polsce - poznanie ich potrzeb i preferencji inwestycyjnych. Dodatkowo wszyscy uczestnicy badania, którzy podadzą swój adres e-mail, wezmą udział w losowaniu cennych nagród (table Apple iPad, udział w konferencjach). Udział w ankiecie jest dobrowolny i anonimowy.

Czat dla członków SII (Webinar)

Na koniec każdego miesiąca członkowie SII będą mieli okazję obejrzeć bieżącą analizę techniczną rynku "na żywo" w formie wideoczatu, którą przeprowadzi Tomasz Jerzyk, analityk DM BZ WBK!

Rynek walutowy (Szkolenia)

Szkolenia „Rynek walutowy w zasięgu ręki!” już za nami! Podczas szkoleń nasi eksperci przedstawili specyfikę rynku Forex, omówili mechanizmy rządzące transakcjami, obsługę platformy MetaTrader 4 oraz informacje mające wpływ na inwestycje na tym rynku.

Odwiedziliśmy 6 miast: Toruń, Łódź, Bydgoszcz, Piłę, Gorzów oraz Legnicę.

Konferencja WallStreet 16 (Konferencja - Zakopane)

Dom Maklerski BZ WBK został Partnerem Głównym Konferencji WallStreet, której 16 edycja odbyła się w dniach 1 – 3 czerwca w Zakopanem.

Akademia Inwestora Indywidualnego (Warsztaty - Warszawa)

Konferencja „Akademia Inwestora Indywidualnego - Odsłona Druga” przygotowana została przez Puls Biznesu oraz portal pb.pl.
24 maja 2012 r. Tomasz Jerzyk, analityk Domu Maklerskiego BZ WBK, poprowadził warsztaty z analizy technicznej: "Analiza techniczna dla inwestorów z krótkoterminową strategią inwestycyjną – narzędzia sprawdzające się na warszawskim parkiecie".
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, a także dowiedzenia się z jakich technik i analiz korzystają znani i cenieni specjaliści z branży finansowej.

Akademia Tworzenia Kapitału (Szkolenia)

Dom Maklerski BZ WBK wspólnie ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych oraz Cinema City zaprosił na szkolenia w ramach IX edycji Akademii Tworzenia Kapitału. Podczas szkolenia eksperci Domu Maklerskiego przedstawili specyfikę rynków lewarowanych oraz omówili główne mechanizmy i informacje mające wpływ na inwestycje na rynku Forex i futures.

Inwestor kontra rynek. Jak (i czy w ogóle) można zyskać przewagę? (Szkolenie - Warszawa)

Dom Maklerski BZ WBK wraz z KN Inwestycji i Finansów "Market Wizards" zorganizował 10 stycznia 2012 r. spotkanie prowadzone przez Roberta Raszczyka. W trakcie spotkania omówione zostały m.in. wyzwania, z którymi musi zmierzyć się każdy inwestor, między innymi: natłok informacji związany z dużą ilością możliwości inwestycyjnych, poszukiwanie najbardziej odpowiednich możliwości, podejmowanie decyzji inwestycyjnych.

Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

Opcje na GPW - DM BZ WBK, FERK oraz GPW (Szkolenie - Wrocław)

Dom Maklerski BZ WBK wraz z Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego oraz GPW przygotował dla Państwa serię darmowych szkoleń dotyczących opcji na GPW. Spotkanie odbyło się we Wrocławiu.

Kontrakty terminowe na GPW - DM BZ WBK oraz FERK (Szkolenie - Poznań)

Dom Maklerski BZ WBK wraz z Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego przeprowadził serię darmowych szkoleń dotyczących kontraktów terminowych na GPW. Ostatnie odbyło się 22 listopada 2011 r. w Poznaniu. Szkolenie prowadzili Paweł Danielewicz i Robert Raszczyk.

Konferencja Profesjonalny Inwestor (Konferencja - Kołobrzeg)

Dom Maklerski BZ WBK został Partnerem Głównym Konferencji Profesjonalny Inwestor - wydarzeniu edukacyjnym o charakterze warsztatowym organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII).

ETF - szkolenie FERK (Szkolenie - Katowice)

Dom Maklerski BZ WBK wraz z Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego przygotował dla Państwa serię darmowych szkoleń dotyczących między innymi instrumentów typu ETF. Kolejne spotkanie odbyło się 9 listopada 2011 r. w Katowicach, a prowadzącym był między innymi Robert Raszczyk.

 

Polscy inwestorzy coraz bardziej interesują się nowymi instrumentami na rynkach finansowych - tymi, które już u nas są oraz tymi które niebawem do nas dotrą. Przyświeca temu idea dywersyfikacji portfela inwestycyjnego. Już nie tylko akcje i obligacje, ale m.in. również produkty strukturyzowane, opcje oraz ETFy znajdują coraz większą rzeszę fanów na naszym rodzimym rynku kapitałowym. Szczególnie miło jest mi dzielić się informacjami i tajnikami inwestycji w nowe instrumenty wspólnie ze specjalistami z GPW.
Robert Raszczyk, dyr. ds. wsparcia operacyjnego DM BZ WBK

Doradztwo inwestycyjne – skuteczna forma wsparcia inwestora w niespokojnych czasach (Wideoczat)

Wspólnie z Parkiet.com 8 listopada 2011 r. zorganizowaliśmy wideoczat z ekspertami DM BZ WBK: Doradcą inwestycyjnym Olgierdem Chodynieckim oraz Grzegorzem Pułkotyckim, CFA.

Podczas spotkania można było się dowiedzieć:
- Jak praktycy oceniają aktualną sytuację rynkową?
- Jak stworzyć optymalny portfel inwestycyjny i unikać typowych błędów inwestycyjnych?
- Jakie są zalety modeli inwestycyjnych - podejście fundamentalne versus podejście timingowe?

Skuteczne łowienie "perełek" z szumu informacji (Warsztaty - Serock)

Konferencja „Akademia Inwestora Indywidualnego - odsłona pierwsza” przygotowywana została przez Puls Biznesu.
27 października 2011 r., analityk Domu Maklerskiego BZ WBK, Tomasz Jerzyk, poprowadził warsztaty z analizy technicznej.
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, a także dowiedzenia się z jakich technik i analiz korzystają inni inwestorzy.

ETF - szkolenie FERK (Szkolenie - Gdańsk)

Dom Maklerski BZ WBK wraz z Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego przygotował dla Państwa serię darmowych szkoleń dotyczących między innymi instrumentów typu ETF. 27 października 2011 r. w Gdańsku odbyło się spotkanie prowadzone między innymi przez Roberta Raszczyka.

„Akademia Inwestora” z DM BZ WBK (Warsztaty - Katowice)

Akademia Inwestora to cieszący się dużym zainteresowaniem projekt Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przygotowywany we współpracy z Domem Maklerskim BZ WBK. 15 października 2011 r., analityk techniczny Domu Maklerskiego BZ WBK Tomasz Jerzyk poprowadził warsztaty analizy technicznej.
Spotkanie odbyło się w Centrum Konferencyjnym przy ul. Opolskiej 22 w Katowicach.

„W Oku Cyklonu” (Konferencja - Gdańsk)

Konferencja „W Oku Cyklonu” przygotowywana jest przez trójmiejski oddział Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych we współpracy z Domem Maklerskim BZ WBK.
8 października 2011 r., analityk techniczny Domu Maklerskiego BZ WBK Tomasz Jerzyk, poprowadził wykład na temat „Inwestowanie na rynku akcji w okresach dużej zmienności. Przegląd strategii i dobór stosownych narzędzi AT”.

Kontrakty terminowe na GPW - DM BZ WBK oraz FERK (Szkolenie - Wrocław)

Dom Maklerski BZ WBK wraz z Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego przygotowuje dla Państwa serię darmowych szkoleń dotyczących kontraktów terminowych na GPW. Zapraszamy 4 października 2011 r. do Wrocławia, na spotkanie z Pawłem Danielewiczem.

Akcjonariat Obywatelski z DM BZ WBK

Zapraszamy na spotkania w ramach inicjatywy Akcjonariat Obywatelski.

Opcje na GPW - DM BZ WBK, FERK oraz GPW (Szkolenie - Warszawa)

Dom Maklerski BZ WBK wraz z Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego oraz GPW przygotował dla Państwa serię darmowych szkoleń dotyczących opcji na GPW. Spotkanie odbyło się w Warszawie.

Strategie gry na futures przy wykorzystaniu zaawansowanych zleceń typu: ToC, SSL i SToC. Techniki Fibonacciego w praktyce (Wideoczat)

Wspólnie z Parkiet.com 27 września zorganizowaliśmy wideoczat z ekspertami DM BZ WBK - Pawłem Danielewiczem oraz Michałem Parafińskim.

Podczas spotkania możba było dowiedzieć się:
· Jak tworzyć wiarygodne strefy wsparć i oporów na wykresach płynnych instrumentów?
· Dlaczego techniki Fibonacciego są często wykorzystywane przez profesjonalnych traderów?
· Jak działają zaawansowane zlecenia traderskie?

„Akademia Inwestora” z DM BZ WBK (Inauguracja cyklu - Katowice)

Akademia Inwestora to cieszący się dużym zainteresowaniem projekt Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przygotowywany we współpracy z Domem Maklerskim BZ WBK. 24 września 2011 r., na inauguracji kolejnego cyklu Akademii, wykład poprowadzi ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk.

NewConnect Convention/Catalyst Bond Congress

W dniu 29 lipca 2011 roku w Gdańsku miał miejsce NewConnect Convention / Catalyst Bond Congress. Jest to największe spotkanie społeczności rynków NewConnect i Catalyst w Polsce! W imieniu Giełdy Papierów Wartościowych zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem rynków, wymianą informacji i doświadczeń oraz tych, którzy chcą lepiej poznać świat rynków kapitałowych. Start: g. 11.00, Targ Rybny.

Akcjonariat Obywatelski (Spotkanie - Poznań)

Dom Maklerski BZ WBK pragnie podziękować wszystkim, którzy skorzystali z zaproszenia i wzięli udział w spotkaniu poświęconym inwestowaniu na rynku kapitałowym, w którym brał udział gość specjalny – Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad.

Akcjonariat Obywatelski (Spotkanie - Szczecin)

10 czerwca 2011 roku w Hotelu Radisson Blu odbyło sie spotkanie, poświęcone inwestowaniu na rynku kapitałowym, którego celem jest doprowadzenie do świadomego i powszechnego uczestnictwa Polaków w przemianach własnościowych.

Konferencja WallStreet 15 (Konferencja - Zakopane)

Dom Maklerski BZ WBK został Partnerem Głównym Konferencji WallStreet, której 15 edycja odbyła się w dniach 3 – 5 czerwca w Zakopanem.

Zainwestuj w 3 wymiarach (Szkolenie - Poznań)

Giełdowe Koło Naukowe, działające na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, 1 czerwca 2011 r. zorganizowało warsztaty inwestycyjne „Zainwestuj w 3 wymiarach”, nad którymi patronat objął Dom Maklerski BZ WBK, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych.
Wykład zatytułowany "Inwestycje giełdowe czyli wszystkie drogi prowadzą na Książęcą" poprowadził ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk.

Projekt Stock Wars (Konferencja - Zegrze)

Dom Maklerski BZ WBK został Złotym Partnerem projektu Stock Wars w ramach organizacji studenckiej AIESEC Komitet Lokalny Warszawa SGH.
AIESEC to organizacja studencka licząca ponad 32 000 członków, działająca w ponad 100 krajach, na ok. 1100 uniwersytetach.
Celem Stock Wars jest ułatwienie studentom zrozumienia tematyki inwestowania na rynku instrumentów finansowych. Zorganizowana zostanie seria szkoleń, które omawiają zagadnienia analizy fundamentalnej i rynku FOREX, a także poruszają tematykę samej gry na giełdzie. W ramach Stock Wars odbyła się m.in. trzydniowa konferencja w dniach 25-27 marca 2011 r. w Zegrzu pod Warszawą oraz Symulowana gra giełdowa.
W trakcie trzydniowej konferencji szkolenia poprowadzili m.in. eksperci DM BZ WBK - Robert Raszczyk oraz Grzegorz Pułkotycki, CFA.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej organizatorów: http://www.stockwars.pl/

CEE IPO Summit (Konferencja - Warszawa)

25 - 26 maja 2011 r. Grupa Banku Zachodniego WBK partnerem międzynarodowej konferencji z udziałem spółek z regionu planujących debiut na GPW - „CEE IPO Summit”

CEE Structured Products (Konferencja - Warszawa)

16 maja 2011 r. w Warszawie odbyła się konferencja 2nd Annual CEE Structured Products.
Ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk, otworzył konferencję krótkim przemówieniem, a następnie jako prowadzący wziął udział w panelu dyskusyjnym modułu ‘Structured Investments’.

XVII Konferencja Naukowa (Konferencja - Gdańsk)

Koło Naukowe Finansów Międzynarodowych, działające na Uniwersytecie Gdańskim, w dniach 10 – 11 maja 2011 r. zorganizowało XVII Konferencję Naukową, nad którą patronat objął m.in. Dom Maklerski BZ WBK, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, rektor Uniwersytetu Gdańskiego oraz Prezydent Miasta Sopot.
Wykład, w ramach Dnia Rynków Kapitałowych, zatytułowany „Praktyczne podejście do ETF” poprowadził ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk.

Emerging Europe 2011 (Warsztaty - Warszawa)

Studenckie Koło Naukowe „Klub Inwestora”, działające na SGH w Warszawie, w dniach 9 – 10 maja 2011 r. zorganizowało warsztaty, w których wzięli udział studenci ze Szkoły Głównej Handlowej oraz Uniwersytetu Warszawskiego, jak również zaproszeni studenci z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Niemiec.
Prezentację zatytułowaną „ETFs in CEE – revolution or just another one financial instrument on the market?” poprowadził ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk.

Dom Maklerski Złotym Sponsorem Dnia Otwartego "Cała Ta Giełda" (Warszawa)

16 kwietnia 2011 r. - w 20. rocznicę pierwszej sesji giełdowej w Warszawie - Giełda Papierów Wartościowych zorganizowała Dzień Otwarty pod hasłem „CAŁA TA GIEŁDA”.
Wykład zatytułowany „Jedna transakcja - 20 spółek czyli ETF” poprowadził nasz ekspert Robert Raszczyk.

Więcej szczegółów na temat Dnia Otwartego znajdą Państwo na stronie internetowej http://www.calatagielda.pl

Biznes lunch z Prezesem spółki – "Akademia Inwestora" (Konferencja - Katowice)

16 kwietnia 2011 r., w centrum konferencyjno-biznesowym Hotelu Angelo w Katowicach odbyła się regionalna Konferencja "Biznes lunch z Prezesem spółki" - "Akademia Inwestora". Partnerem Konferencji był między innymi TAURON Polska Energia S.A.

Czas na inwestycje (Konferencja - Nowy Targ)

Dom Maklerski BZ WBK został Partnerem projektu III Podhalańskie Dni Kariery „Czas na inwestycje” organizowanego przez PPWSZ w Nowym Targu oraz Bank Zachodni WBK.
5 kwietnia 2011 r. wykład zatytułowany „10 złotych reguł inwestowania oraz analiza techniczna po ludzku” poprowadził ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk.
Natomiast 6 kwietnia 2011 r. odbyły się warsztaty prowadzone przez Roberta Raszczyka oraz Jana Nowakowskiego, maklera Domu Maklerskiego BZ WBK, których zatytułowane były „Jak zacząć inwestować na giełdzie? Początki nie są wcale trudne.”

Dzień z wyceną (Konferencja - Wrocław)

31 marca 2011 r. Grzegorz Pułkotycki, CFA gościł we Wrocławiu na konferencji „Dzień z wyceną”, która odbyła się w ramach Wrocławskich dni Inwestycji i Mieszkań, organizowanych m.in. przez KNRK Hossa ProCapital. Wygłosił wykład na temat „Jak szukać realnej wartości spółek? Metody wyceny stosowane przy sporządzaniu rekomendacji maklerskich”.
Spotkanie odbyło się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Tomasz Jerzyk o teorii fal Elliota (Szkolenie - Poznań)

24 marca 2011 r. Tomasz Jerzyk, analityk techniczny Domu Maklerskiego BZ WBK gościł w Poznaniu na spotkaniu z członkami Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych. Wygłosił wykład na temat „Identyfikacja momentu wejścia jak i wyjścia z rynku w oparciu o zasadę fal Elliota oraz inne, wybrane narzędzia analizy technicznej”.

„Akademia Inwestora” z DM BZ WBK (Szkolenie - Katowice)

Akademia Inwestora to kolejny projekt Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przygotowywany we współpracy z Domem Maklerskim BZ WBK. 19 marca 2011 r. wykład zatytułowany „Wyznaczanie wsparć i oporów, które naprawdę działają - techniki Fibonacciego w praktyce” poprowadził Paweł Danielewicz, analityk techniczny DM BZ WBK. Wykład odbył się w formie prezentacji połączonej z częścią praktyczną.

XENIX ETP Day Poland 2011 (Konferencja - Warszawa)

17 marca 2011 r. w Warszawie odbyła się konferencja branżowa XENIX Exchange Traded Product Day Poland 2011. Jej uczestnikami byli profesjonaliści na co dzień zajmujący się inwestycjami, inwestorzy, a z drugiej strony specjaliści giełdowi, market makerzy, dostawcy produktów ETF oraz zarządzający funduszami.
Ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk, wziął udział w panelu dyskusyjnym „Selection of Markets and Trading ETPs” podsumowującym konferencję.

Praktyczne podejście do ETF (Szkolenie - Poznań)

Giełdowe Koło Naukowe, działające na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, 15 marca 2011 r. zorganizowało warsztaty inwestycyjne, nad którymi patronat objął Dom Maklerski BZ WBK, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Wykład zatytułowany „Praktyczne podejście do ETF” poprowadził ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk.

ETF - kup sobie warszawski indeks (Szkolenie - Kraków)

Koło Naukowe Rynku Kapitałowego INDEX, działające na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, w ramach cyklu „Spotkania na parkiecie” 7 marca 2011 r. zorganizowało wykład, który poprowadził ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK - Robert Raszczyk. Temat spotkania to „ETF - kup sobie warszawski indeks”.

Inteligencja finansowa (Szkolenie - Poznań)

W dniach 28 lutego - 2 marca 2011 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu został zorganizowany projekt Studenckiego Forum BCC w Poznaniu - Inteligencja Finansowa. Misją SF BCC jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków.
1 marca 2011 r. w Gmachu Głównym Uniwersytetu Ekonomicznego odbyło się spotkanie ze słuchaczami prowadzone przez specjalistę Domu Maklerskiego BZ WBK - Wojciecha Pilarskiego, który poprowadził prelekcję na temat „Świece japońskie, fale pływowe - trendy. Jak inwestować w kontrakty futures z perspektywy inwestora giełdowego.”

IKE – Dostatnie życie staruszka – czy aby na pewno? (Szkolenie - Zielona Góra)

21 lutego 2011 r.Dom Maklerski BZ WBK zorganizował w Zielonej Górze spotkanie z Robertem Raszczykiem na temat inwestycji na maklerskim rachunku IKE.

Inwestowanie, Polska, Forex (Szkolenie - Jelenia Góra)

Przedstawiciele DM BZ WBK w ramach Projektu "Inteligencja Finansowa" poprowadzili spotkanie ze studentami na Wydziale Gospodarki Regionalnej i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze.

Konferencja Profesjonalny Inwestor (Konferencja)

W tym roku, po raz kolejny Dom Maklerski BZ WBK został Partnerem Głównym Konferencji Profesjonalny Inwestor - wydarzeniu edukacyjnym o charakterze warsztatowym organizowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII).

ETF - czyli kup sobie indeks (Szkolenie)

DM BZ WBK wraz z Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego, GPW i KDPW przygotował dla Państwa serię darmowych szkoleń w największych miastach Polski.

 

Zamów kontakt

Otwórz rachunek giełdowy Otwórz rachunek giełdowy

Inwestuj z prowizją 0,29% przez internet w akcje na GPW korzystając z rachunku TopTrader

Bez wychodzenia z domu otwórz rachunek i rozpocznij inwestycje w jednym z najlepszych domów maklerskich w Polsce! Wszystko zrobisz zdalnie!

Otwórz rachunek giełdowy
Otwórz rachunek Forex Otwórz rachunek Forex

Inwestuj na rynkowych spreadach w DM BZWBK

Bez wychodzenia z domu otwórz rachunek i rozpocznij inwestycje w jednym z najlepszych domów maklerskich w Polsce! Wszystko zrobisz zdalnie!

Otwórz rachunek Forex

Zamów newsletter

Otwórz rachunek giełdowy Otwórz rachunek giełdowy

Inwestuj z prowizją 0,29% przez internet w akcje na GPW korzystając z rachunku TopTrader

Bez wychodzenia z domu otwórz rachunek i rozpocznij inwestycje w jednym z najlepszych domów maklerskich w Polsce! Wszystko zrobisz zdalnie!

Otwórz rachunek giełdowy
Otwórz rachunek Forex Otwórz rachunek Forex

Inwestuj na rynkowych spreadach w DM BZWBK

Bez wychodzenia z domu otwórz rachunek i rozpocznij inwestycje w jednym z najlepszych domów maklerskich w Polsce! Wszystko zrobisz zdalnie!

Otwórz rachunek Forex
Pliki cookie

2018 © Bank Zachodni WBK S.A.

Dom Maklerski BZ WBK jest wyodrębnioną organizacyjnie jednostką Banku Zachodniego WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowanego w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 993.334.810 zł.
Dom Maklerski BZ WBK oferuje rachunki: Standard, Trader i TopTrader, VIP, IKE, Derywaty (Kontrakty terminowe), Krótka sprzedaż, Zagranica, Dla pracowników instytucji finansowych.
Inwestowanie online: Inwestor online, Inwestor mobile.

Zastrzeżenia i ryzyko

Zespół Contact Center

Reklamacje

Sekretariat

Jestem nowym klientem Jestem klientem Banku Zachodniego WBK S.A.

Otwórz rachunek - od inwestycji dzielą Cię już tylko trzy kroki!

Otwórz rachunek inwestycyjny Otwórz rachunek inwestycyjny

Inwestuj z prowizją 0,29% przez internet w akcje na GPW korzystając z rachunku TopTrader

Bez wychodzenia z domu otwórz rachunek i rozpocznij inwestycje w Domu Maklerskim BZ WBK! Wszystko zrobisz zdalnie!

Otwórz rachunek inwestycyjny
Otwórz rachunek Forex Otwórz rachunek Forex

Inwestuj na rynkowych spreadach w DM BZWBK

Bez wychodzenia z domu otwórz rachunek i rozpocznij inwestycje w Domu Maklerskim BZ WBK! Wszystko zrobisz zdalnie!

Otwórz rachunek Forex