Niedostępność serwisu Inwestor online / aplikacji Inwestor mobile

20 października 2017 r.

Informujemy, że z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych serwis Inwestor online oraz aplikacja Inwestor mobile będą niedostępne od północy z piątku na sobotę 20/21 października 2017 r. do godz. 22.00 w sobotę 21 października 2017 r. . Natomiast od godz. 21.00 w piątek 20 października 2017 r. niedostępne będą opcje Portfel - Fundusze oraz Serwis informacyjny.
Podgląd danych w aplikacji NOL3 zostanie przywrócony w poniedziałek 23 października 2017 r. przed rozpoczęciem sesji giełdowej.

Przepraszamy za utrudnienia.

Strefa Premium z nowymi analizami

Pomysł dla tradera i Quick trade to nowe analizy przygotowane specjalnie z myślą o najbardziej aktywnych inwestorach, publikowane w Strefie Premium. Oba opracowania koncentrują się na rynku kasowym, ale w różnym ujęciu.

Pomysł dla tradera to codzienna analiza przeznaczona głównie dla traderów preferujących spółki o wysokiej płynności – z indeksu WIG-30. Obejmuje ona konkretne wskazania kupna lub sprzedaży akcji (albo instrumentów pochodnych dla tej spółki) oraz oczekiwane poziomy zamknięcia i obrony pozycji.

Quick trade z kolei koncentruje się na amerykańskich akcjach z indeksu S&P500 albo ETF-ach, które dają szansę na szybki zysk m.in. z uwagi na swoją wysoką zmienność czy też znaczny lewar. Przedmiotem analizy, publikowanej co najmniej raz w tygodniu, są spółki planujące w najbliższych dniach publikację wyników finansowych, w przypadku których można spodziewać się dynamicznej zmiany cen ich akcji.

 

USA – rozliczenia D+2

5 września 2017 r.

Od 5 września br. skraca się cykl rozrachunkowy na giełdach amerykańskich z dotychczasowego D+3 na D+2. Teraz inwestycje naszych klientów w akcje, obligacje czy ETF-y na giełdach w USA będą rozliczane w takim samym cyklu rozrachunkowym jak na giełdach europejskich: D+2.

 

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów 2017

Inwestorze daj nam się poznać, wygraj iPada mini i zgarnij bonusa!
 

Od lat staramy się zapewniać usługi odpowiadające oczekiwaniom inwestorów przy zachowaniu jak najwyższej jakości obsługi. Dlatego przywiązujemy szczególną wagę do Państwa opinii, a Państwa wskazówki wytyczają kierunki naszego rozwoju.
Teraz mają Państwo możliwość wyrażenia opinii na temat usług maklerskich biorąc udział w XIII edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów, prowadzonego tradycyjnie przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W poprzednich edycjach brało udział średnio 5000 inwestorów!

Wystarczy wejść na stronę obi.sii.org.pl i wypełnić ankietę. Na każdego kto wypełni ankietę czeka specjalny bonus - preferencyjne warunki członkostwa w SII!

Ankieta jest anonimowa, ale wszyscy, którzy wypełnią ankietę, odpowiedzą na pytanie konkursowe na końcu ankiety i podadzą adres e-mail, będą mogli wygrać cenne nagrody. Do wygrania są m.in. iPad, udziały w konferencji Profesjonalny inwestor, iPody Shuffle, subskrypcje w serwisach inwestorskich i książki.
Na ankiety czekamy do końca września 2017 roku. Zachęcamy do udziału w badaniu!

Wypełnij ankietę lub sprawdź szczegóły

 

Zainwestuj w siebie latem

Lato to świetna pora na inwestycje. Zwłaszcza inwestycje w siebie! Dzięki Letniej Szkole Giełdowej online wiedza w dziedzinie inwestycji jest wyjątkowo łatwo dostępna.

Letnia Szkoła Giełdowa to wspólny projekt edukacyjny Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz Fundacji GPW obejmujący bezpłatne webinary prowadzone regularnie o godz. 14.00 w każdą środę do 6 września. Szkolenia obejmują kluczowe zagadnienia związane z inwestowaniem oraz praktyczne aspekty funkcjonowania giełdy. Zobacz więcej

30 sierpnia nasi eksperci – Paweł Danielewicz i Michał Parafiński – pokażą „Kontrakty terminowe od kuchni”. Weź udział w szkoleniu!

 

Oferta publiczna akcji spółki Play Communications S.A.

Właśnie rozpoczęła się oferta publiczna akcji spółki Play Communications S.A. - jednego z największych operatorów sieci telefonii komórkowej w Polsce. Dla klientów indywidualnych, którzy chcą dołączyć do grona akcjonariuszy przygotowaliśmy promocję – nie pobierzemy prowizji od zlecenia zapisu na akcje!

Już teraz zapoznaj się z prospektem emisyjnym, sprawdź terminy i weź udział w ofercie.

 

Światowe giełdy online

Z nami możesz śledzić na żywo notowania na światowych parkietach. Znając sytuację na wybranym rynku łatwiej podejmować decyzje i aktywnie inwestować online.
Notowania giełdowe to dopełnienie naszego pakietu w zakresie giełd zagranicznych. Bogactwo akcji i ETFów, automatyczne przewalutowanie, regularne analizy, Drogowskaz inwestycyjny oraz trwająca do 30.06.2017 r. promocja obniżająca prowizję maklerską powodują, że światowe giełdy są bardzo atrakcyjne dla naszych inwestorów.

Sprawdź

 

Nowa Taryfa opłat i prowizji

Od 1 czerwca 2017 r. zmianie ulega Taryfa opłat i prowizji Domu Maklerskiego BZ WBK.
Zmiany w Taryfie wynikają głównie z uproszczenia i uporządkowania oferty DM BZ WBK. Skutkuje to m.in. ujednoliceniem opłat – jednakowa stawka prowizji niezależnie od wartości zlecenia czy jednolita stawka prowizji dot. giełdy polskiej i giełd zagranicznych. W wielu przypadkach prowizje i opłaty zostają obniżone.

Sprawdź

 

ABC Inwestowania w opcje giełdowe

Dom Maklerski BZ WBK oraz Fundacja GPW zapraszają na bezpłatne szkolenie „ABC Inwestowania w opcje giełdowe”. Szkolenie odbędzie się 23 maja 2017 r. w Sali Notowań GPW przy ul. Książęcej 4 (poziom 2). Początek szkolenia przewidziany jest na godz. 16:30.
Jednym z prowadzących będzie Michał Parafiński – menedżer ds. derywatów DM BZ WBK, od wielu lat zawodowo związany z rynkiem kapitałowym, specjalizujący się w zakresie instrumentów pochodnych.

Sprawdź program i zapisz się na szkolenie

 

Przywrócenie depozytów zabezpieczających na rynku regulowanym

8 maja 2017 r.

Informujemy o przywróceniu wstępnych depozytów zabezpieczających dla kontraktów i opcji na indeks WIG20 oraz kontraktów walutowych do poziomów:

 • 7.3% - kontrakty futures i opcje na WIG20,
 • 5.2% - kontrakty futures na USDPLN,
 • 3.3% - kontrakty futures na EURPLN,
 • 4.8% - kontrakty futures na CHFPLN,
 • 3.9% - kontrakty futures na GBPPLN.

Przywrócenie stawek depozytów nastąpi o godz. 12:00 w poniedziałek 8.05.2017 r.

 

Za granicę z analitykiem

Jak wybrać się za granicę z analitykiem? W XXI wieku oczywiście wirtualnie… Klientom inwestującym na giełdach zagranicznych oferujemy kompleksowe i regularne wsparcie naszych ekspertów.

Właśnie udostępniliśmy pakiet nowych opracowań dot. rynków zagranicznych autorstwa naszego analityka Marcina Działka. Analizy będą ukazywały się w serwisie Inwestor online cyklicznie – część z nich w każdy dzień sesyjny, część co tydzień i będą poświęcone spółkom, ETFom, indeksom, surowcom … Wypróbuj Zagraniczną okazję dnia, Tydzień na giełdach zagranicznych i Raport surowcowy, – mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Ponadto rozszerzyliśmy usługę Drogowskazu inwestycyjnego o nowy Portfel globalny, aby wykorzystywać możliwości inwestycyjne na niemal wszystkich rynkach finansowych świata, zarabiając zarówno na wzrostach, jak i spadkach cen. Warto też pamiętać, że do końca czerwca br. – dzięki promocji – na giełdach zagranicznych można inwestować taniej, a z automatycznym przewalutowaniem zarazem wygodnie. Sprawdź

 

Udostępniliśmy PIT-8C

17 lutego 2017 r.

W serwisie Inwestor online (w opcji Poczta znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu) klienci Domu Maklerskiego BZ WBK (DM BZ WBK) mogą już pobrać PIT-8C za 2016 rok. Dokument ten dostępny jest w formacie PDF. Klienci, którzy otrzymują PIT-8C w formie elektronicznej, nie otrzymają go już w wersji papierowej.

Natomiast do klientów, którzy nie mają dostępu do serwisu Inwestor online, Informacja PIT 8-C została w dn. 14.02.2017 r. wysłana w wersji papierowej pocztą tradycyjną, na wskazany w umowie maklerskiej adres do korespondencji.

Wystawiony PIT-8C zawiera sumę osiągniętych przychodów i poniesionych kosztów w 2016 roku, na wszystkich rachunkach lub rejestrach prowadzonych w DM BZ WBK, w tym z rynków zagranicznych, OTC (np. rynek Forex) i produktów strukturyzowanych. Więcej informacji na temat PIT-8C znajduje się tutaj.

Już teraz zachęcamy do pobrania dokumentu PIT-8C w formie elektronicznej w serwisie Inwestor online (w opcji Poczta).

 

Sukces naszych analityków

W corocznym rankingu analityków giełdowych organizowanym przez dziennik „Parkiet” (9.01.2017 r.) nasi analitycy zajęli bardzo wysokie noty i to w wielu kategoriach. Warto przy tym podkreślić, że ocenie zarządzających TFI, OFE i Asset Management poddanych było łącznie 133 analityków.

W branży spożywczej zwyciężył Tomasz Sokołowski, który zajął też 2. miejsce w sektorze „handel i dystrybucja”. Doskonałym strategiem rynkowym okazał się Dariusz Górski (2. miejsce w tym rankingu), zajmując też miejsce na podium w sektorze bankowym (3. miejsce). Natomiast Paweł Puchalski zajął 2. miejsce w sektorze energetycznym i 3. w kategorii „spółki wydobywcze”. Z kolei Adrian Kyrcz objął 3. miejsce w budownictwie i 5. w branży deweloperskiej, a Łukasz Kosiarski znalazł się na 4. miejscu w sektorze IT.

Ponadto cały team analityków DM BZ WBK uplasował się na 4. pozycji w rankingu zespołów.

 

Światowe giełdy – nadal taniej

1 stycznia 2017 r.

Do końca czerwca 2017 r. przedłużamy promocję, dzięki której możesz inwestować na giełdach zagranicznych korzystając z obniżonych stawek prowizji. Sięgnij po komórkę i inwestuj wygodnie z aplikacją Inwestor mobile. Możesz też korzystać z Drogowskazu inwestycyjnego w serwisie Inwestor online. W Domu Maklerskim BZ WBK na globalne parkiety możesz wejść bez waluty obcej, ponieważ oferujemy automatyczne przewalutowanie. Akcje światowych gigantów i bogactwo ETF-ów są w zasięgu Twojej ręki.

 

Sprawdź

 

Wysoka ocena rachunku inwestycyjnego DM BZ WBK

 

Rachunek inwestycyjny DM BZ WBK zajął 3. miejsce w rankingu „Gazety Finansowej” (25.11.2016 r.)! Główne atuty naszego rachunku, które zapewniły mu miejsce na podium, to dostęp do notowań mobilnych, konkurencyjne stawki prowizji m.in. dla inwestycji zagranicznych oraz możliwości oszczędzania na emeryturę.

 

Kontrakty na funta wracają na GPW

18 listopada 2016 r.

Od 21 listopada 2016 r. wracają do obrotu kontrakty na funta brytyjskiego. Standard nie ulega zmianie.
 

Inwestorzy mogą handlować na sześciu seriach:

 • FGBPF17 – wygasa 20 stycznia 2017 r.
 • FGBPG17 – wygasa 17 lutego 2017 r.
 • FGBPH17 – wygasa 17 marca 2017 r.
 • FGBPM17 – wygasa 16 czerwca 2017 r.
 • FGBPU17 – wygasa 15 września 2017 r.

Dla tych kontraktów, jak i pozostałych kontraktów na waluty notowanych na GPW, czyli USD, EUR i CHF dostępne są zlecenia zaawansowane, które ułatwiają automatyczne zawieranie transakcji oraz zabezpieczanie kapitału. Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów składania zleceń zaawansowanych pod linkiem https://www.dmbzwbk24.pl/przewodnik_zlecenia-zaawansowane/


Zobacz więcej

 

Mobilne inwestycje – zmiany w dostępności

W związku z wprowadzeniem w Domu Maklerskim BZ WBK protokołu połączenia szyfrowanego TLS 1.2 podjęliśmy decyzję o wyłączeniu webowego (przeglądarkowego) serwisu Inwestor mobile. Serwis ten, dostępny pod adresem www.inwestormobile.pl lub www.inwestoronline.pl/mobile, funkcjonował do 30 października 2016 r. Dlatego zachęcamy do korzystania z aplikacji Inwestor mobile, dostosowanej do telefonów z systemem Android oraz iOS.

Wygodniej
Aby zacząć korzystać z aplikacji Inwestor mobile, należy pobrać ją z Google Play lub App Store. Następnie nie trzeba wprowadzać ani zapamiętywać adresu strony – po zainstalowaniu wystarczy kliknąć ikonę aplikacji na ekranie urządzenia. A dodatkowo, po pierwszym logowaniu, w kilku krokach można ustawić skrócony, 4-cyfrowy PIN mobile oraz aktywować zapamiętanie numeru NIK – dzięki temu przy kolejnych logowaniach nie trzeba będzie go podawać.

Bardziej elastycznie

 • Aplikacja posiada wiele funkcjonalności niedostępnych w wygaszanym serwisie webowym, m.in.:

 • możliwość zdefiniowania własnych list obserwowanych instrumentów,
 • wskazanie domyślnego rachunku;
 • łączną wycenę środków finansowych oraz instrumentów na rachunku;
 • wykres instrumentu wzbogacony o niektóre wskaźniki AT;
 • depesze PAP, komunikaty ESPI;
 • statystykę bieżącej sesji;
 • możliwość zarządzania alertami cenowymi oraz ich otrzymywania w postaci darmowych komunikatów PUSH.

 • Sprawdź podstawowe funkcje Inwestora mobile i pobierz aplikację, a przekonasz się jak łatwe może być mobilne inwestowanie!
 

App Store Google Play
 

Wprowadzenie protokołu TLS 1.2 będzie miało wpływ na działanie Inwestora mobile na telefonach z wybranymi wersjami systemu Android – sprawdź co musisz zrobić, aby aplikacja działała poprawnie:

 • Jeśli masz telefon z systemem Android 5.0 lub wyższym – możesz nadal bez zmian korzystać z Inwestor mobile.
 • Jeśli masz telefon z systemem Android od 4.1 do 4.4 – już teraz zaktualizuj aplikację:
  W menu wybierz Sklep Play, następnie w lewym górnym menu Moje gry i aplikacje, znajdź i wybierz Inwestor mobile, a na końcu kliknij Aktualizuj.
 • Jeśli masz telefon z systemem Android 4.0 – ta wersja systemu nie obsługuje protokołu TLS 1.2, dlatego będziesz mógł korzystać z Inwestora mobile tylko do 30.10.2016 r. Po tym terminie niezbędna będzie aktualizacja Androida co najmniej do wersji 4.1
 

Dzień Inwestora

19 października 2016 r. w budynku GPW odbędzie się Dzień Inwestora – konferencja dla inwestorów indywidualnych, organizowana przez spółkę Pfleiderer Group S.A., w której udział wezmą również analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK.
Celem spotkania jest przybliżenie działalności Pfleiderer Group S.A. na europejskich rynkach oraz specyfiki sektora przemysłu drzewnego. W trakcie konferencji inwestorzy będą mieli możliwość bezpośredniego spotkania z Zarządem spółki oraz ekspertami rynku kapitałowego. Organizatorzy przewidzieli też liczne niespodzianki dla uczestników.

Konferencja rozpocznie się o godz. 15.00 w Centrum Inwestora w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, przy ul. Książęcej 4 (poziom -1). Uczestnictwo w Dniu Inwestora jest bezpłatne, a udział należy zgłosić poprzez formularz rejestracyjny lub wysyłając e-mail na adres: mailto:pfleiderer@innervalue.pl.

 

Nowe kontrakty terminowe

19 września br. Giełda Papierów Wartościowych wprowadza na rynek nowe kontrakty terminowe oparte o spółki: Grupa Azoty, ING Bank Śląski, Ciech, mBank, Kruk.

Po rozszerzeniu oferty o pięć nowych instrumentów, na GPW notowane będą 33 kontrakty na akcje spółek. Wszystkie nowe kontrakty terminowe będą posiadały ten sam mnożnik wynoszący 100 (na każdy kontrakt będzie przypadało 100 akcji).

 

Sprawdź nowe możliwości

 

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów SII 2016

Zapraszamy Państwa do udziału w XIV edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów, organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Celem badania jest stworzenie profilu inwestorów indywidualnych w Polsce, poznanie ich potrzeb i preferencji inwestycyjnych. Dodatkowo uczestnicy badania, którzy podadzą swój adres e-mail, mają szansę otrzymać nagrodę (iPad Mini, iPod Shuffle lub książkę o tematyce giełdowej ). Udział w ankiecie jest dobrowolny i anonimowy, a jej wypełnienie zajmie maksymalnie 10 minut. Więcej informacji na temat badania, kwestionariusz oraz Regulamin badania i konkursu znajdują się na stronie SII.

Badanie trwa do 30 września 2016 roku, zachęcamy do udziału.

 

Wypełnij ankietę

 

Światowe giełdy w zasięgu ręki

1 sierpnia 2016 r.

Wydawałoby się, że dostęp przeciętnego inwestora do giełd zagranicznych jest utrudniony i wymaga wielu formalności. Tymczasem inwestowanie na światowych giełdach wcale nie jest znacznie trudniejsze od lokowania kapitału na polskiej giełdzie, za to możliwości inwestycyjne są nieporównywalnie większe – tysiące instrumentów, dostęp do akcji światowych gigantów… Wystarczy podpisać odpowiednią dyspozycję rozszerzającą zakres umowy maklerskiej, a inwestowanie odbywa się podobnie jak na giełdzie warszawskiej.

Aby giełdy zagraniczne były jeszcze bardziej dostępne wprowadziliśmy automatyczne przewalutowanie i obniżyliśmy prowizje maklerskie, a także rozszerzyliśmy Drogowskaz inwestycyjny o portfel akcji spółek zagranicznych.

Dzięki naszej aplikacji Inwestor mobile giełdy globalne mogą być dosłownie w zasięgu ręki – w Twojej komórce.

 

Sprawdź

 

Nowy portfel w Drogowskazie inwestycyjnym

5 lipca 2016 r.

Od 1 lipca br. rozszerzamy Drogowskaz inwestycyjny o piąty portfel – akcji spółek zagranicznych. W portfelu umieszczane będą akcje spółek z krajów rozwiniętych, które mogą stanowić dobre uzupełnienie inwestycji na GPW.

Rozpoczynamy od rynku amerykańskiego, ale nie wykluczamy rozszerzenia portfela o kolejne kraje w przyszłości.

W naszej filozofii inwestycyjnej skupiamy się na wyszukiwaniu stabilnych fundamentalnie spółek z potencjałem wzrostowym, kupowanych po relatywnie niskich cenach.

 

Zobacz więcej >>

 

Nowa wersja aplikacji
Inwestor mobile już dostępna!

29 czerwca 2016 r.

W DM BZ WBK wiemy, że dla większości osób mobilnie oznacza przede wszystkim szybciej. Robimy wszystko, aby takie właśnie było korzystanie z naszej aplikacji do mobilnych inwestycji, dlatego do Twojej dyspozycji oddajemy odświeżoną wersję – Inwestor mobile 1.2.

Najważniejsza zmiana to uproszczenie procesu logowania. Aby zaoszczędzić czas możesz ustawić swój NIK (numer identyfikacyjny klienta służący do logowania) jako domyślny. Wystarczy, że zarejestrujesz urządzenie, a NIK zostanie zapamiętany. Możesz także wybrać z jakiego hasła będziesz korzystać - standardowego czy uproszczonego. Uproszczone to PIN mobilny - składający się jedynie z czterech do ośmiu cyfr.

Chcemy, aby korzystanie z naszej aplikacji było jak najbardziej wygodne, dlatego umożliwiamy zmianę rachunku, na który składane jest zlecenie bezpośrednio na ekranie nowego zlecenia. Ponadto ułatwiliśmy wyszukiwanie instrumentów – teraz poza nazwą instrumentu prezentujemy także nazwę rynku, abyś miał pewność czy znalazłeś odpowiedni. Nowości znajdziesz także w Portfelu – na ekranie, poza dotychczasowymi wartościami, prezentowane są także: Środki finansowe, Wycena instrumentów oraz Wycena razem.

Nowa wersja ułatwia również korzystanie z automatycznego przewalutowania – w momencie składania zlecenia sprzedaży zagranicznych akcji, obligacji bądź ETF-ów wyświetlane są komunikaty dotyczące możliwości przewalutowania na PLN.

Zadbaliśmy także o aspekt wizualny – od tej pory wzrosty i spadki kursu instrumentu są prezentowane w bardziej przejrzysty sposób. Informacje te znajdziesz w prawym górnym rogu kafelka/po prawej stronie nazwy instrumentu. Są zaznaczone w postaci wartości o odpowiednim kolorze: zielonym oznaczającym wzrost, czerwonym – spadek bądź niebieskim w przypadku braku zmiany. Towarzyszą im także odpowiednio znaki ▲,▼ lub ●.

 

Już teraz pobierz najnowszą wersję aplikacji Inwestor mobile z Google Play bądź App Store i przekonaj się jak szybkie jest mobilne inwestowanie z DM BZ WBK. Szczegółowe informacje znajdziesz także w prezentacji oraz na naszej stronie www.

 

Oświadczenie FATCA

 

FATCA (Foreign Account Tax Compliance Act) to regulacja Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej dotycząca ujawniania informacji o rachunkach zagranicznych dla celów wypełnienia obowiązków podatkowych w USA. Jej celem jest zapewnienie, aby osoby fizyczne oraz podmioty posiadające obowiązek podatkowy wobec USA wywiązywały się z niego również z tytułu aktywów posiadanych poza USA.

W związku z wymogami FATCA Dom Maklerski BZ WBK (DM BZ WBK) ma obowiązek uzyskania oświadczenia o rezydencji podatkowej w Stanach Zjednoczonych Ameryki od Klientów z tzw. okresu przejściowego. To klienci, którzy zawarli umowę z DM BZ WBK na produkt podlegający ustawie FATCA (m.in. rachunek maklerski, zakup Jednostek Uczestnictwa) w okresie od 1 lipca 2014 r. do 30 listopada 2015r. Do tych klientów DM BZ WBK wysłał w lipcu 2016r. korespondencję zawierającą oświadczenie o spełnieniu lub niespełnieniu warunków definicji podatnika Stanów Zjednoczonych Ameryki dla celów FATCA.

Klienci indywidualni mogą złożyć oświadczenie FATCA:

 • w serwisie Inwestor online w opcji Moje usługi – Dyspozycje – Pozostałe dyspozycje Oświadczenie FATCA - osoba fizyczna
 • w dowolnej placówce Banku Zachodniego WBK S.A.,
 • zgłosić telefonicznie pod nr 801 36 46 36 lub +48 61 856 44 44* (po potwierdzeniu przez doradcę tożsamości),
 • pobrać stąd, wydrukować i odesłać na adres: Bank Zachodni WBK S.A., Biuro Kontroli Obligatoryjnych, ul. Ofiar Oświęcimskich 38/40, 50-950 Wrocław, z dopiskiem „FATCA”.

Klienci instytucjonalni mogą złożyć oświadczenie FATCA:
 • w dowolnej placówce Banku Zachodniego WBK S.A. (zgodnie z zasadami reprezentacji)
 • pobrać stąd, wydrukować i odesłać oryginał na adres: Bank Zachodni WBK S.A., Biuro Kontroli Obligatoryjnych, ul. Ofiar Oświęcimskich 38/40, 50-950 Wrocław, z dopiskiem „FATCA”, natomiast skan na adres dm.inwestor@bzwbk.pl oraz sekretariat.dm@bzwbk.pl.
 

W przypadku gdy DM BZ WBK nie otrzyma w/w oświadczenia do 1.12.2016r., będzie zobligowany do zablokowania w ciągu 3 dni roboczych po upływie tego terminu środków zgromadzonych na rachunkach klienta. DM BZ WBK niezwłocznie poinformuje posiadacza rachunku o blokadzie oraz warunkach jego odblokowania. Odblokowanie rachunku nastąpi nie później niż w terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania przez Bank od Klienta wypełnionego i podpisanego oświadczenia.

 

Szczegółowe informacje o FATCA dostępne są na stronie http://www.bzwbk.pl/fatca.html

 

*Opłata zgodnie z taryfą danego operatora.
Powyższy tekst ma charakter wyłącznie informacyjny. Pragniemy przypomnieć, iż DM BZ WBK nie jest podmiotem uprawnionym do świadczenia usług doradztwa podatkowego oraz doradztwa prawnego. W razie wątpliwości prosimy o kierowanie zapytań do właściwego organu podatkowego lub podmiotów uprawnionych do świadczenia usług doradztwa podatkowego lub prawnego.
W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących obsługi FATCA w Banku Zachodnim WBK S.A. prosimy o kontakt na skrzynkę funkcyjną FATCA.POLAND@bzwbk.pl.

 

Inwestycje na giełdach zagranicznych w złotych

13 czerwca 2016 r.

Teraz w DM BZ WBK możesz inwestować na giełdach zagranicznych swoje oszczędności w złotych i to szybciej i taniej!

Szybciej – ponieważ automatycznie przewalutujemy Twoje środki w złotych na odpowiednią walutę.
Taniej – ponieważ kurs automatycznego przewalutowania jest korzystniejszy niż w przypadku wymiany walut na dotychczasowych warunkach.

 

Sprawdź szczegóły i inwestuj na giełdach zagranicznych.

 

Obsługa telefoniczna w dniu 25 oraz 28 marca 2016 r.

24 marca 2016 r.

W dniu 25 marca 2016 r. (brak sesji giełdowej) Dom Maklerski przyjmuje zlecenia i dyspozycje składane przez Klientów za pośrednictwem sieci telefonicznej w Zespole Contact Center od godziny 7:00 do godziny 18:00.

W dniu 28 marca 2016 r. (brak sesji giełdowej) Dom Maklerski przyjmuje zlecenia i dyspozycje składane przez Klientów za pośrednictwem sieci telefonicznej w Zespole Contact Center od godziny 8:00 do godziny 16:00.

 

Inwestuj a podwoimy Twój zysk

1 marca 2016 r.

Chciałbyś osiągać wysokie zyski z inwestycji giełdowych, ale dopiero zaczynasz swoją przygodę z giełdą lub wracasz na parkiet po przerwie? W Domu Maklerskim BZ WBK wiemy, że to bywa trudne, dlatego umożliwimy Ci osiągnąć wyższy zysk z inwestycji. Wystarczy, że zaczniesz inwestować na giełdzie i do 31 sierpnia br. wykonasz wymagany obrót, a my wypłacimy Ci premię w wysokości osiągniętego przez Ciebie w okresie promocji zysku, w kwocie maksymalnie 1000 zł.
Sprawdź szczegóły

 

PIT-8C w formie elektronicznej do pobrania w Inwestorze online

19 lutego 2016 r.

W serwisie Inwestor online (w opcji Poczta znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu) klienci Domu Maklerskiego BZ WBK (DM BZ WBK) mogą pobrać PIT-8C za 2015 rok. Dokument ten dostępny jest w formacie PDF.

Wystawiony PIT-8C zawiera sumę przychodów i kosztów osiągniętych w roku 2015, na wszystkich rachunkach lub rejestrach prowadzonych w DM BZ WBK, w tym z rynków zagranicznych, OTC (np. rynek Forex) i produktów strukturyzowanych. Więcej informacji na temat PIT-8C znajduje się tutaj.

Klienci, którzy otrzymują PIT-8C w formie elektronicznej, nie otrzymają go już w wersji papierowej.

Już teraz zachęcamy do pobrania dokumentu PIT-8C w formie elektronicznej w serwisie Inwestor online (w opcji Poczta).

 

Podium w rankingu na najlepszy rachunek maklerski dla aktywnego inwestora

9 lutego 2016 r.

Nasz rachunek maklerski dla aktywnego inwestora giełdowego zajął III miejsce w dorocznym rankingu opublikowanym przez „Puls Biznesu”. Oferta DM BZ WBK w dużej mierze zawdzięcza tak wysoką ocenę umiarkowanym prowizjom za handel akcjami.
Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do zapoznania się z Rachunkiem Trader i TopTrader.

 

Kontrakty intraday – przedłużenie promocji

4 stycznia 2016 r.

Promocyjna stawka prowizji dla transakcji intraday – 5 zł za kontrakt obowiązuje do końca 2016r. W przypadku interwencyjnego zamykania pozycji przez Dom Maklerski BZ WBK obowiązuje stawka prowizji zgodna z taryfą opłat i prowizji DM BZ WBK.

Sprawdź szczegóły

 

Promocja „Zwrot prowizji dla mobilnych” przedłużona do końca roku

27 sierpnia 2015 r.

Wakacje dobiegają końca, ale nasza promocja trwa nadal!

Cieszymy się, że aplikacja Inwestor mobile spotkała się z zainteresowaniem inwestorów i zależy nam, aby nasi klienci poznali smak mobilnych inwestycji. Dlatego przedłużamy promocję „Zwrot prowizji dla mobilnych” do końca roku.

Pobierz aplikację Inwestor mobile, inwestuj mobilnie na polskim rynku regulowanym i odbierz zwrot prowizji do 500 zł. Sprawdź szczegóły

 

PIN maskowany bądź standardowy – teraz możesz wybrać!

21 sierpnia 2015 r.

Stale rozwijamy nasze usługi, aby korzystanie z nich było jak najbardziej wygodne. Na początku sierpnia umożliwiliśmy zmianę sposobu logowania do serwisów internetowych DM BZ WBK. Teraz to od Ciebie zależy, jakim hasłem PIN chcesz się posługiwać - maskowanym czy standardowym. Ułatwienie i przyspieszenie procesu logowania może okazać się wyjątkowo cenne zwłaszcza dla mobilnych inwestorów, czyli użytkowników aplikacji Inwestor mobile.

 

Zmiany sposobu logowania można dokonać poprzez złożenie odpowiedniej dyspozycji w serwisie Inwestor online w zakładce Moje usługi/Dyspozycje/Dostęp do serwisu Inwestor online/mobile oraz aplikacji Inwestor mobile.

 

Chęć zmiany hasła PIN z maskowanego na nieposiadające maskowania może zgłosić zarówno właściciel, jak i pełnomocnik do rachunku, jednak dyspozycja będzie dotyczyć tylko osoby, która ją złożyła. Zmiana sposobu logowania nic nie kosztuje, a realizacja zgłoszenia potrwa nie dłużej niż do końca następnego dnia roboczego następującego po dniu złożenia dyspozycji. Szczegółowe informacje dostępne są w serwisie Inwestor online.

 

Dołącz do grona mobilnych inwestorów, pobierz aplikację i skorzystaj z promocji!

7 sierpnia 2015 r.

Pierwszy miesiąc wakacji już za nami. Podobnie jak pierwsze zwroty prowizji dla mobilnych inwestorów, którzy składali zlecenia na polskim rynku regulowanym poprzez aplikację Inwestor mobile. Przez dwa tygodnie trwania promocji skorzystało z niej ponad 250 osób.
Cieszymy się, że nasza promocja spotkała się z zainteresowaniem Klientów, a aplikacja Inwestor mobile jest pozytywnie oceniana przez użytkowników - sprawdź App Store i Google Play!
Dziękujemy za uznanie i zachęcamy do mobilnych inwestycji. Przypominamy, że promocja trwa do końca września.

 

Pobierz aplikację Inwestor mobile, inwestuj mobilnie na polskim rynku regulowanym i odbierz zwrot prowizji.

 

Komunikaty push w aplikacji Inwestor mobile

28 lipca 2015 r.

Teraz w aplikacji Inwestor mobile dostępne są komunikaty push. W tej formie możesz otrzymywać alerty cenowe o kursie wybranych instrumentów lub wartości indeksu WIG20 na otwarciu notowań. Zobacz, jak skorzystać z komunikatów push.

 

Zwrot prowizji dla mobilnych – promocja

15 lipca 2015 r.

Teraz, inwestując mobilnie w Domu Maklerskim BZ WBK, możesz skorzystać ze zwrotu prowizji nawet do 500 zł. Otwórz rachunek maklerski, pobierz aplikację Inwestor mobile i korzystaj z promocji. Zasady promocji „Zwrot prowizji dla mobilnych” są proste – wystarczy inwestować na polskim rynku regulowanym poprzez aplikację Inwestor mobile.

 

Nowa aplikacja mobilna DM BZ WBK – na wakacje i nie tylko

8 lipca 2015 r.

Wraz z początkiem wakacji oddajemy do dyspozycji klientów zupełnie nową aplikację DM BZ WBK do mobilnych inwestycji giełdowych – Inwestor mobile. Każdy z nas myśli teraz o wyjazdach i odpoczynku, ale też chciałby być na bieżąco ze swoimi inwestycjami, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą na wakacje i wypróbowania nowej aplikacji, która daje swobodę inwestowania w każdym miejscu i o każdej porze, gdy ma się dostęp do Internetu. A po wakacjach…giełda w komórce też pozostanie pod ręką.

 

W aplikacji Inwestor mobile nasi klienci mają dostęp do interesujących ich notowań oraz szczegółów danego instrumentu, a zlecenia mogą składać łatwo i szybko. Swoje zlecenia kontrolują w jednym miejscu i mają podgląd na cały portfel w DM BZ WBK. Mogą śledzić najświeższe informacje PAP i ESPI oraz otrzymywać alerty cenowe o interesujących ich instrumentach, dzięki czemu przez cały czas mogą być na bieżąco z rynkiem. Zachęcamy do wypróbowania aplikacji Inwestor mobile już teraz. Pobierz z Google play lub App Store.

 

Witamy w przyszłości kompleksowych usług maklerskich!


Więcej
 

Letnia Szkoła Giełdowa

30 czerwca 2015 r.

Wakacje to czas odpoczynku. Z drugiej strony wiele osób właśnie na lato odkłada realizację planów i naukę. Z myślą o nich powstała Letnia Szkoła Giełdowa on line - projekt stworzony przez Giełdę Papierów Wartościowych i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych przy współpracy m.in. z Domem Maklerskim BZ WBK. To doskonałe rozwiązanie dla osób mających niewiele czasu wolnego, które w ciągu roku nie mogą sobie pozwolić na udział w wielogodzinnych szkoleniach czy warsztatach stacjonarnych. Gdziekolwiek będziesz - wystarczy dostęp do Internetu i ok. 45 min wolnego czasu.

 

Doświadczeni prelegenci poruszą podstawowe i niezbędne do inwestowania zagadnienia, m.in. dotyczące poszczególnych instrumentów notowanych na warszawskiej giełdzie. Pierwsza rzecz, którą każdy świadomy inwestor powinien zrobić, to budowa portfela papierów wartościowych. O zasadach konstruowania portfela, zależnościach między ryzykiem a zyskiem i pomocy, na jaką można liczyć od specjalistów, opowie ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK Kacper Kędzior. Webinar odbędzie się 29 lipca br. o godz. 12.00.
Wśród instrumentów notowanych na GPW, największą popularnością inwestorów indywidualnych cieszą się akcje oraz obligacje. Dzięki Letniej Szkole Giełdowej będzie można dowiedzieć się czym są i jak w nie inwestować. Nie każdy inwestor wie jednak, że możliwości lokowania kapitału na giełdzie jest zdecydowanie więcej. Dlatego 9 września br. ekspert Domu Maklerskiego BZ WBK Michał Parafiński przybliży zagadnienia związane z rynkiem kontraktów terminowych na WIG20. Od tej pory pojęcia "long", "short" czy "wygasanie" nie będą już żadną tajemnicą! Zapraszamy do udziału w webinarium, które rozpocznie się o godz. 12.00.
 

Udział we wszystkich 14. webinariach jest bezpłatny, a dodatkowo całość będzie nagrywana i udostępniona do odsłuchania po zakończeniu każdego webinarium. Spotkania odbywać się będą w każdą środę od 1 lipca do 30 września 2015 roku.

 

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów 2015

17 czerwca 2015 r.

Nieustannie rozwijamy i ulepszamy naszą ofertę, aby coraz lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego kluczowe znaczenie mają dla nas Państwa sugestie oraz uwagi. Teraz mają Państwo możliwość wyrażenia opinii na temat usług maklerskich biorąc udział w XIII edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów, organizowanego niezmiennie przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje tylko ok. 10 minut. Każdy, kto weźmie udział w badaniu i poda adres e-mail, będzie mógł wygrać cenne nagrody, m.in. iPad, iPody Shuffle czy udział w konferencji Profesjonalny inwestor. Badanie trwa do 31 sierpnia 2015 r., zachęcamy do udziału.

Wypełnij ankietę

 

Inwestor online – nowości w ofercie

27 kwietnia 2015 r.

Wdrożyliśmy nową wersję serwisu Inwestor online, dzięki czemu w naszej ofercie pojawiło się od dziś kilka nowości i zmian:

Drogowskaz inwestycyjny jest bardziej przyjazny dla inwestorów za sprawą lepszej nawigacji i bardziej szczegółowych opisów, a przede wszystkim dzięki wprowadzeniu mechanizmu rebalancingu, który przygotowuje klientowi indywidualną listę zleceń niezbędnych do wykonania, aby portfel klienta podążał za portfelem modelowym. Dodany jest też wskaźnik monitorujący stale stopień podobieństwa rachunku klienta do portfela modelowego. Teraz drogowskaz inwestycyjny będzie jeszcze lepiej pełnił rolę samouczka dla początkujących inwestorów, a doświadczeni inwestorzy powinni docenić prosty i szybki sposób na podążanie za portfelem modelowym.

Wprowadziliśmy zmiany w sposobie obliczania depozytów zabezpieczających dla instrumentów pochodnych notowanych na GPW. Dotychczasowa metodologia MPKR została zastąpiona modelem SPAN. Metodologia SPAN zapewnia dokładniejsze pokrycie ryzyka, większą precyzję pomiaru niż metodologia stosowana do tej pory. Jednym z głównych powodów wprowadzenia nowej metodologii jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa obrotu derywatami w Polsce. Więcej informacji na temat zmiany metodologii obliczania depozytów znajduje się na stronie. Depozyty wyliczane w MPKR i SPAN mogą znacząco różnić się od siebie dla portfeli skorelowanych oraz zbudowanych z udziałem opcji, skutkując zmniejszeniem lub zwiększeniem wymagań depozytowych w zależności od składu portfela. Inwestorzy mogą samodzielnie obliczyć depozyt w SPAN korzystając z kalkulatora udostępnionego przez KDPW CCP pod adresem.

Poprawione zostały też fakty korporacyjne, które obejmują następujące zakładki: Emisje z prawem poboru, Emisje bez prawa poboru, Dywidendy, Splity, Asymilacje, Wyniki kwartalne, Wyniki półroczne, Wezwania, Terminy WZA. Fakty korporacyjne będą teraz aktualizowane automatycznie.

 

Nr 1 na rynku opcji

 

W siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie roku giełdowego 2014, podczas którego liderom rynku wręczono nagrody. Znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych podczas gali – otrzymaliśmy nagrodę GPW za najwyższy udział w wolumenie obrotów opcjami bez transakcji animatora w 2014 roku.

 

PIT-8C w formie elektronicznej do pobrania w Inwestorze online

26 luty 2015 r.

W serwisie Inwestor online (w opcji Poczta znajdującej się w prawym górnym rogu ekranu) klienci Domu Maklerskiego BZ WBK (DM BZ WBK) mogą pobrać PIT-8C za 2014 rok. Dokument ten dostępny jest w formacie PDF.

Wystawiony PIT-8C zawiera sumę przychodów i kosztów osiągniętych w roku 2014, na wszystkich rachunkach lub rejestrach prowadzonych w DM BZ WBK, w tym z rynków zagranicznych, OTC (np. rynek Forex) i produktów strukturyzowanych. Więcej informacji na temat PIT-8C znajduje się tutaj.

Klienci, którzy otrzymują PIT-8C w formie elektronicznej, nie otrzymają go już w wersji papierowej.

Już teraz zachęcamy do pobrania dokumentu PIT-8C w formie elektronicznej w serwisie Inwestor online (w opcji Poczta).

 

Metody Fibonacciego w inwestycjach – praktyczne szkolenie

22 stycznia 2015 r.

Zapraszamy na szkolenie (w Warszawie, Poznaniu lub Wrocławiu), podczas którego zaprezentowana zostanie metodologia wyznaczania kluczowych stref cenowych Fibonacciego. Szkolenie, w przystępny i praktyczny sposób, zostanie poprowadzone przez naszego analityka Pawła Danielewicza – autora książki „Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie”. Na przykładzie kontraktów i spółek wchodzących w skład indeksu WIG20 zademonstrowane zostanie, krok po kroku, stosowanie metod Fibonacciego.

 

Notowania giełdowe – od stycznia taniej

2 stycznia 2015 r.

Korzystanie z przeglądu notowań GPW jest tańsze od stycznia 2015 r. Teraz dla jednej najlepszej oferty dostęp jest bezpłatny i to nawet, jeśli klient nie wykona żadnej transakcji! Natomiast obrót miesięczny w wysokości 90 tys. zł lub 60 kontraktów, w kolejnym miesiącu zwalnia całkowicie z opłaty za dostęp do notowań z pięcioma najlepszymi ofertami oraz częściowo z opłaty za pełen arkusz ofert. Więcej informacji znajdą Państwo w Taryfie opłat i prowizji.
Niższe ceny dla wielu inwestorów oznaczają łatwiejszy dostęp do notowań, co może ułatwić podejmowanie trafnych decyzji inwestycyjnych. Tego właśnie życzymy Państwu w 2015 roku!

 

Zmiany w indeksach / instrumentach GPW

10 grudnia 2014 r.

Od początku 2015 roku Giełda Papierów Wartościowych wprowadza następujące zmiany w publikowanych indeksach:

 • po sesji 30 grudnia 2014 roku zostanie zakończona publikacja indeksów WIG50, WIG250, WIG30short i WIG30lev,
 • indeksy WIG20 oraz mWIG40 będą nadal publikowane w 2015 roku,
 • od sesji 2 stycznia 2015 roku wznowiona zostanie publikacja indeksu sWIG80 (obecnie pod nazwą MiS80), który będzie publikowany z częstotliwością co minutę,
 • od sesji 2 stycznia 2015 roku częstotliwość publikacji indeksu WIG30 zostanie zmniejszona do jednej minuty (obecnie co 15 sekund).


W związku z powyższym, w grudniu 2014 roku nie zostaną wprowadzone do obrotu instrumenty pochodne oparte na indeksach WIG30 oraz WIG50.

Jednocześnie przypominamy, że ostatnim dniem obrotu jednostkami indeksowymi na WIG20 będzie 18 grudnia 2014 roku, natomiast dniem wygaśnięcia 19 grudnia 2014 roku.

Żródło: GPW (komunikat dot. indeksów / komunikat dot. jednostek indeksowych)

 

Rachunek inwestycyjny VIP – nowość

W ramach ofert specjalnych Dom Maklerski BZ WBK wprowadził nowy Rachunek inwestycyjny VIP, kierowany do klientów Banku Zachodniego WBK S.A. posiadających status klienta VIP lub posiadających Konto VIP. W ramach Rachunku inwestycyjnego VIP klienci mogą korzystać z preferencyjnych warunków, m. in. niższych stawek prowizji, bezpłatnego prowadzenia rachunku papierów wartościowych, czy dostępu do Strefy Premium w serwisie Inwestor online. Więcej informacji o ofercie znajdziesz tutaj.

 

Szkolenia internetowe dot. rynku derywatów


W Domu Maklerskim BZ WBK wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Od listopada ruszamy z serią szkoleń internetowych ze specjalistami DM BZ WBK. Spotkania te będą poświęcone zagadnieniom związanym z rynkiem terminowym i inwestycjami w instrumenty pochodne. Będzie to również wspaniała okazja do zadania nurtujących pytań, wymiany poglądów oraz zwrócenia naszej uwagi na ważne kwestie.
 

 

Akcjonariat Obywatelski z Domem Maklerskim BZ WBK

Rusza kolejna edycja spotkań edukacyjnych „Inwestuj świadomie” w ramach giełdowego programu Akcjonariat Obywatelski. Tradycyjnie organizatorem tego programu jest Ministerstwo Skarbu Państwa wspólnie z kluczowymi dla rynku kapitałowego instytucjami, a Dom Maklerski BZ WBK pełni rolę partnera i organizuje cykl trzech otwartych szkoleń o inwestowaniu na rynku kapitałowym.

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia:

27 stycznia 2015 r. w Poznaniu
29 stycznia 2015 r. w Warszawie
26 marca 2015 r. we Wrocławiu

W programie szkolenia przewidzianych jest wiele ciekawych zagadnień, np.:
 

 • Rynek kapitałowy – funkcjonowanie
 • Papiery wartościowe – akcje i obligacje
 • Analiza fundamentalna – poszukiwanie wartości
 • Analiza techniczna
 • Inwestowanie jako proces – ryzyko, psychologia i dywersyfikacja

Więcej informacji znajduje się na stronie: http://akcjonariatobywatelski.pl
 
 

Zmiana struktury organizacyjnej

31 października 2014 roku nastąpił podział Domu Maklerskiego BZ WBK S.A. Podział miał na celu przeniesienie działalności maklerskiej do Banku Zachodniego WBK S.A., a działalności edukacyjnej i reklamowej Domu Maklerskiego do nowo zawiązanej spółki Giełdokracja Sp. z o.o. Cel ten został w pełni zrealizowany.

W wyniku podziału Bank Zachodni WBK S.A. stał się następcą prawnym i wstąpił we wszystkie prawa i obowiązki Domu Maklerskiego BZ WBK S.A. w zakresie działalności maklerskiej. Oznacza to, że Bank stał się stroną zawartych umów z Klientami, które pozostają w mocy i są teraz wykonywane przez Bank Zachodni WBK S.A., a konkretnie przez działające w strukturze Banku biuro maklerskie, które zachowuje nazwę Dom Maklerski BZ WBK. Umowy nie wymagają aneksowania ani podejmowania przez dotychczasowych Klientów Domu Maklerskiego BZ WBK S.A. żadnych dodatkowych działań w celu korzystania z usług maklerskich. Usługi te świadczone są zgodnie z treścią umów zawartych z Domem Maklerskim BZ WBK S.A. oraz obowiązujących regulaminów.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Contact Center Domu Maklerskiego pod numerem 61 856 44 45 (koszt połączenia zgodny z taryfą operatora) w dni robocze w godzinach 7:00–23:00.

 
Pliki cookie

2017 © Bank Zachodni WBK S.A.

Dom Maklerski BZ WBK jest wyodrębnioną organizacyjnie jednostką Banku Zachodniego WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, zarejestrowanego w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia - Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000008723, REGON 930041341, NIP 896 000 56 73, kapitał zakładowy i wpłacony 993.334.810 zł.
Dom Maklerski BZ WBK oferuje rachunki: Standard, Trader i TopTrader, VIP, IKE, Derywaty (Kontrakty terminowe), Krótka sprzedaż, Zagranica, Dla pracowników instytucji finansowych.
Inwestowanie online: Inwestor online, Inwestor mobile.

Zastrzeżenia i ryzyko

Zespół Contact Center

Reklamacje

Sekretariat

Otwórz rachunek - od inwestycji dzielą Cię już tylko trzy kroki!

Otwórz rachunek inwestycyjny Otwórz rachunek inwestycyjny

Inwestuj z prowizją 0,29% przez internet w akcje na GPW korzystając z rachunku TopTrader

Bez wychodzenia z domu otwórz rachunek i rozpocznij inwestycje w Domu Maklerskim BZ WBK! Wszystko zrobisz zdalnie!

Otwórz rachunek inwestycyjny
Otwórz rachunek Forex Otwórz rachunek Forex

Inwestuj na rynkowych spreadach w DM BZWBK

Bez wychodzenia z domu otwórz rachunek i rozpocznij inwestycje w Domu Maklerskim BZ WBK! Wszystko zrobisz zdalnie!

Otwórz rachunek Forex