Home

Dołącz do grona
nowoczesnych
inwestorów

Nie musisz być znawcą rynku, aby spróbować swoich sił na giełdzie. W naszym serwisie Inwestor online możesz bezpłatnie skorzystać z usługi doradztwa w opcji Drogowskaz inwestycyjny. Dzięki tej usłudze, samodzielne prowadzenie zdywersyfikowanego portfela akcji i obligacji okaże się dla Ciebie niezwykle proste i przyjazne. Na podstawie informacji, które podasz w ankiecie, poznamy Twoje oczekiwania w zakresie inwestycji i zbudujemy dla Ciebie portfel modelowy, odpowiadający Twojej indywidualnej sytuacji.

Sprawdź stopy zwrotu dla poszczególnych portfeli modelowych i skorzystaj z naszego wsparcia.

Sprawdź

Chcesz sprawdzić, jak wygląda mobilne inwestowanie na giełdzie w DM BZ WBK, ale nie masz jeszcze rachunku maklerskiego? Nic prostszego - pobierz dedykowaną aplikację Inwestor mobile i sprawdź dostępną wersję DEMO. Zobacz, jak wyglądają notowania giełdowe różnych instrumentów finansowych oraz - bez ponoszenia ryzyka i utraty kapitału - przetestuj składanie, zmianę i odwołanie zleceń. Sprawdź wszystkie opcje aplikacji i poznaj jej zalety.

Nie zwlekaj - już teraz pobierz naszą aplikację Inwestor mobile w Google Play lub App Store i zobacz, jak u nas wyglądają mobilne inwestycje.

Do rozpoczęcia inwestycji giełdowych konieczne jest posiadanie rachunku maklerskiego. Wiemy, że nie wszyscy Klienci chętnie decydują się na osobistą wizytę w placówce banku. Rozumiejąc Twoje oczekiwania, chcemy maksymalnie uprościć cały proces, dlatego dajemy Ci możliwość zawarcia umowy w sposób zdalny. Wdrażamy przy tym nowoczesne rozwiązania, aby wszystkie formalności ograniczyć do minimum. Pamiętaj zawsze, że jeśli na jakimkolwiek etapie będziesz miał pytania odnośnie naszych usług lub potrzebował wsparcia, to my jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Wypełnij formularz, potwierdź swoją tożsamość przelewem, przejdź procedurę otwarcia rachunku maklerskiego i korzystaj z naszych usług.

Wypełnij formularz

Jak skutecznie inwestować w wybrane instrumenty finansowe, czym się różni rynek kasowy od terminowego oraz dlaczego obligacje są bardziej bezpieczne od akcji - to tylko część pytań, na które chętnie odpowiedzą nasi eksperci. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię temat i weźmiesz udział w jednym z wielu naszych szkoleń stacjonarnych lub internetowych.

Sprawdź naszą ofertę bezpłatnych szkoleń, wybierz interesujący Cię temat, wymieniaj się poglądami i korzystaj ze zdobytej wiedzy.

Wybierz szkolenie

Do rozpoczęcia inwestycji giełdowych konieczne jest posiadanie rachunku maklerskiego. Wiemy, że nie wszyscy Klienci chętnie decydują się na osobistą wizytę w placówce banku. Rozumiejąc Twoje oczekiwania, chcemy maksymalnie uprościć cały proces, dlatego dajemy Ci możliwość zawarcia umowy w sposób zdalny. Wdrażamy przy tym nowoczesne rozwiązania, aby wszystkie formalności ograniczyć do minimum.

Wypełnij formularz, potwierdź swoją tożsamość przelewem, przejdź procedurę otwarcia rachunku maklerskiego i korzystaj z naszych usług.

Wypełnij formularz

Zobacz, jak u nas wyglądają mobilne inwestycje. Przyjazny interfejs w przejrzysty sposób prezentuje notowania, z których w intuicyjny sposób przejdziesz do obserwacji szczegółów dotyczących instrumentów, takich jak: wykres, depesze agencyjne, a co najważniejsze... do szybkiego składania zlecenia.

A jeśli chcesz poznać naszą aplikację giełdową, ale nie masz jeszcze rachunku maklerskiego, to pobierz ją ze sklepów Google Play lub App Store i sprawdź wersję demo.

Wiemy doskonale, że inwestycje nie są dziełem przypadku. Mamy również świadomość, że podstawą wspierania inwestycji naszych Klientów jest dogłębne zrozumienie i realizacja ich potrzeb. Dlatego ciągle pracujemy nad polepszeniem naszej oferty oraz wdrażamy nowoczesne funkcjonalności, które zwiększają wygodę i łatwość inwestowania. Dzięki temu możesz zacząć swoją przygodę z instrumentami pochodnymi - jak kontrakty czy opcje. Swoich sił spróbować możesz również na znanych giełdach zagranicznych. A wszystko to możesz aktywować nie wychodząc z domu.

Nie zwlekaj! Już teraz w serwisie Inwestor online w zakładce Moje usługi złóż dyspozycję o rozszerzenie dostępnych usług i zwiększ siłę swojego kapitału.

Sprawdź

Już dziś zobacz, jak u nas wyglądają mobilne inwestycje. Przyjazny interfejs w przejrzysty sposób prezentuje notowania, z których w intuicyjny sposób przejdziesz do obserwacji szczegółów dotyczących instrumentów, takich jak: wykres, depesze agencyjne a co najważniejsze… do szybkiego składania zlecenia. Mamy nadzieję, że w przyszłości inwestycje giełdowe staną się jeszcze bardziej powszechne i intuicyjne. W końcu sami jesteśmy inwestorami, a rynek kapitałowy to nasza pasja, dlatego już dziś robimy krok w tym kierunku.

Pobierz naszą aplikację Inwestor mobile ze sklepów Google Play lub App Store i sprawdź wersję demo.

Jeśli nie wiesz, w co zainwestować swój kapitał, sięgnij po Drogowskaz inwestycyjny. To usługa doradztwa inwestycyjnego, która w profesjonalny, a zarazem łatwy sposób przeprowadzi Cię przez cały proces inwestycyjny. Dzięki naszym zaawansowanym narzędziom, samodzielne prowadzenie zdywersyfikowanego portfela akcji i obligacji okaże się dla Ciebie niezwykle proste i przyjazne. A na podstawie informacji, które podasz w ankiecie, poznamy Twoje oczekiwania w zakresie inwestycji i zbudujemy dla Ciebie portfel modelowy odpowiadający Twojej indywidualnej sytuacji.

Już teraz sprawdź stopy zwrotu dla poszczególnych portfeli modelowych i zacznij korzystać z naszego wsparcia.

Sprawdź

Jeśli cenisz sobie mobilność i chcesz do minimum ograniczyć czas pobytu w naszej placówce podczas zawierania umowy maklerskiej – mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Zadzwoń do jednego z naszych specjalistów i przygotuj niezbędne dokumenty w trakcie rozmowy telefonicznej. Do oddziału zaprosimy Cię tylko po podpisanie i odbiór umowy.

Sprawdź

Skontaktuj się z nami

Proszę podać imię i nazwisko.
Proszę podać najbliższe miasto.
Proszę podać cyfry nr telefonu.
Proszę podać poprawny adres e-mail.
x

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, nie wyłączając przetwarzania tych danych w przyszłości, przez Bank Zachodni WBK S.A. w celu marketingu produktów i usług własnych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z pózn. zm.). Bank Zachodni WBK S.A. informuje o prawie wglądu do swoich danych, ich poprawiania lub usunięcia. Podanie informacji jest dobrowolne. Zgoda ta może być odwołana w każdym czasie. Administratorem tak zebranych danych osobowych jest Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu (50 – 950) przy ul. Rynek 9/11.

Zgoda jest wymagana.
x

Wyrażam zgodę na otrzymywanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej od Banku Zachodniego WBK S.A. informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Oświadczenie o rezygnacji z otrzymywania informacji handlowych może być złożone w każdym czasie.

Zgoda jest wymagana.